Tutvustus   Ajalugu   Muusikud   Meedia   Kontakt   Kontsertreisid   CD   In english   Fotomeenutusi  

2007 aasta augustis salvestas ansambel Sausti mõisas oma esimese CD.  Kolme pika päeva jooksul sai plaadile 60 minutit muusikat. CD ise valmis sĂĽgisel.

Plaadil on muusikute ĂĽhine valik viimaste aastate paremikust. Kaastegev on vanamuusikalaulja Maria Staak. Enamiku lugude seaded on loonud H.Meibaum, kasutatud on ka Maria Staaki ja noorte endi ideid.

Meie suureks rõõmuks on plaat leidnud head vastuvõttu ja rohkeid kiidusõnu asjatundjate poolt, seda on korduvalt kasutatud Klassikaraadios. Täname toetajaid ja häid abilisi : Kiili Vallavalitsus, Kultuurkapital, Kiili Kunstide Kool, Tallinna Raekoda, Sausti mõis , salvestusmeeskond stuudiost PROSS, fotograaf Krista Mölder, kunstnik Anne Linnamägi-Liiva.

2011 maikuus valmis uus plaat "Samm sajandite taha" värskete lemmiklugudega. Plaadil on keskaja ja renessansi muusika. Laulab Maria Staak.
Salvestus stuudiolt PROSS, kunstnik Anne Linnamägi, fotograaf Mati Bärenson.

Ansambli värskeim (kolmas) plaat "Heigh ho holiday" salvestati 2016 juunikuus Nabala mõisas ja esitluskontsert toimus 26. septembril Ajaloomuuseumis. Plaadil on umbes tunni jagu muusikat. Laulab Tõnis Kaumann. Kaastegev on noor sopran Liisi Promet. Plaat osutus sedavõrd populaarseks, et juba sama aastanumbri sees tekkis vajadus kordustrüki järele.

Plaate saab endale soetada meie kontsertidelt, muul ajal posti teel või otse ansambliliikmetelt. Andke soovist teada!


hetk salvestuselt Sausti mõisas


ansamblitunnetus - Maria Staak ja tĂ°ellopoiss Marten


õnnelikud muusikud peale salvestust mõisaaias


  16.sept 18.00 Väravatornis Elav muusikaajalugu -keskaeg ja renessanss
  PĂĽhademuusika kontserdid tulekul
  21.dets.18.00 Anija mõisas
  28. dets 18.00 PĂĽhademuusika Niguliste kirikus
  4. jaan.18.00 PĂĽhademuusika Kumna mõisas
Uudiste arhiiv
 
              


© Kiili vanamuusikaansambel 2009-2010